PANENKY ANI JINÉ VĚCI Z TOHOTO BLOGU NEJSOU NA PRODEJ , DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!!!

Barbie INVISIBLE WOMAN 2005

30. července 2011 v 23:01 | Dolla_ll |  PANENKY BARBIE
Tohle je panenka kterou jsem také uloupila na Slovensku a původně jsem jí vůbec nechtěla kupovat ale Kačka miluje film FANTASTIC 4 a když panenku uviděla vrazila mi jí do ruky a řekla na tuhle bereme :-) Krabice už je trochu pomuchla ale panenka je v bezvadném stavu. Panenka představuje jednu ze 4 hlavních kladných hrdinů, Sue kterou hraje Jessica Alba - nyní Invisible Woman - dokáže lámat světlo tak že se stává pro lidské oko neviditelná a vytváří pevná silová pole. Proto má i tato panenka demonstrativně průhledné paže od předloktí až po konečky prstů. Myslím že jí tenkrát někdo prodával nahou na MMB a já říkala že nechápu jak někdo může vyrobit takovou blbost .... no a už jí mám doma :-) Jen netuším kam jí postavím, protože tématicky se mi teda fakt nehodí nikam...

No a tady můžete porovnatdetail ručičky...možná fotka trochu klame, původně jsem myslela že jsou ruce z tvrdého plastu ale jsou gumové....


K panence je i přívěšek na klíče a stojánek


a nakonec opět v krabici

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mary Mary | E-mail | Web | 31. července 2011 v 1:03

Aj u nás v Dráčiku sa tiež vyskytuje ako aj Spidermanova nevesta. Aj ja som si myslela, že ruka je z plastu :-? Opäť som sa poučila. Jej líčenie je také jemnejšie, peknučká :-)

2 Jandulka Jandulka | E-mail | 31. července 2011 v 9:39

Ahoj, hele, mám takovou prosbu. Máš paypal? Asi jo, viď? Je mi teda trapné tě o něco žádat, jen, no prostě jsem se strašně zamilovala do fashionistas Sporty - je opravdu krásná, jenže samozřejmě už není k sehnání, ale na ebayi ji mají, jenže já nemám paypal a nakupovat přes to neumím. myslíš, že bych tě mohla požádat, abys mi ji kdyžtak koupila, já bych ti ty penze nějak poslala. nespěchám na to, nebo myslíš, že se ještě původní fashionisstas vrátí do prodeje? ony ty nové-to už není ono. Kouknu se ještě v hračkářstvích, ale v Pompu ji neměli, tak nevím.

3 ľubo ľubo | 31. července 2011 v 10:39

Má skvelú maľbu tváre.:)

4 hxm hxm | Web | 31. července 2011 v 22:00

zaujímavé, bolo vy to fajn vidieť ju nahú :D

5 Dolla-ll Dolla-ll | Web | 1. srpna 2011 v 0:48

[1]:: Děkuji

[2]:: Zdravím :-)
takže co se týče PayPal tak ten sice mám ale ještě jsem ho nikdy nepoužila, protože jsem na tom s nákupy v cizině asi tak jako ty :-)
Ale i tak tam nakupuju a to prostřednictvím firmy
Cz-ebay
V podstatě je to strašně jednoduché. Napíšu jim co by jsem chtěla koupit a o zbytek se postarají. Koukni na jejich stránky, je to tam všechno docela dobře popsané a co ti nebude jasné tak na všechno rádi odpoví jak oni tak co budu vědět poradím i já :-) A myslím že už se asi neobjeví, tedy pokud nebudou někde nějaké zapomenuté a pokud ano budou hned prodané. projela jsem spoustu obchodů a zkusila spousty dodavatelů ale beznadějně, mám jí nakonec taky z E-Bay....

[3]:: Je pravda že jsem nakonec ráda že jsem jí koupila, taky se mi líbí její malba.

6 Jandulka Jandulka | E-mail | 2. srpna 2011 v 19:30

Ahoj, to myslíš ten asistovaný nákup? No, přijde mi to takhle docela pochopitelné, a to už je na mě co říct, ale pořád mi nejde do hlavy, jak jim to já uhradím, když nemám ani účet v bance, mám peníze jen v hotovosti a nechci si kvůli jedné barbie účet zakládat, to by nemělo cenu. taky si říkám, jak jsem se koukala na ebay, tak tam je u té barbie možnost ji buď vydražit nebo rovnou koupit, pochopila jsem to správně? Jak jsem si to tak pročítala, tak musím zaškrtnout buď, že je to e.shop nebo dražba, ale když je to nákup jako by z e-shopu, ale na stránce, kde se draží, tak mám zaškrtnout co? Promiň, že se tolik ptám, ale já přes internet ještě nic nekupovala a jsem prostě od přírody nechápavá.

7 Eďa Eďa | 28. srpna 2011 v 16:01

Joj, tuhle jsem viděla v Dráčiku, když ho u nás otevírali, asi dva roky to je už ale. Tehdy tam měli tolik pokladů... kde jsou ty časy:-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama