PANENKY ANI JINÉ VĚCI Z TOHOTO BLOGU NEJSOU NA PRODEJ , DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!!!

Velká ''Barbie'' Popelka

16. června 2011 v 0:48 | Dolla_ll |  TROCHU JINÉ BARBIE
Po dlouhé odmlce jsem se opět dokopala něco napsat. Aby jsem řekla pravdu čekám 2 balíčky z E-bay a protože jsou to moje první , zkušební zásilky od chvíle co zavedli to nesmyslné clo a DPH na balíčky které přesáhnou limit 22 Euro a ještě se musí platit poště 180,-Kč za doručení a že odkoupí Váš dluh od celnice (vlasně ho za Vás zaplatí a pak si to pěkně nechají vysázet na dřevo i s vysokohorskou přirážkou) Něco mi to strašně připomíná..... no nebudu to rozebírat akorát by jsem nemohla usnout.
No ale píšu tady nesmysly a přitom jsem Vám chtěla ukázat naší jedinou a doufám taky poslední velikou panenku. Je to Popelka od Disney(ho) koupila jsem jí před časem na MMB a myslela jsem Terezce na hraní. Přišla trochu špinavá a zaprášená a měla strašně zacuchané vlasy. Použila jsem návod vyčtený teď už netuším přesně u koho na blogu, pokud si vzpomenu určitě vložím odkaz.
No když si vzpomenu že i po použití jarové lázně a půl lahve kondicionéru jsem vlasy rozčesávala 3 hodiny tak mě ještě teď bolízáda.
Nejdříve fotka jak panenka dorazila ale už je po koupání, vlásky a šaty ještě v původním stavu.Ještě jsem zapoměla panenka měří 94 cm.

Šatičky před vypráním a zašitím...
Rozčesat vlásky byla opravdu libůstka
To je rozdíl co ?

Má ale tak řidce osázenou hlavu že jsem pořád nevěděla jak na to vlasy jsou poměrně dlouhé a co si budeme povídat ty konce taky nejsou nejhladší. Po opravdu dlouhém povalování se v obýváku s natáčkama na hlavě jsem se jednoho dne rozhoupala a takhle to dopadlo............... TO BE CONTINUED !!!!!! (ZÍTRA)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elea Elea | Web | 16. června 2011 v 15:04

Jujda ta je velká :-D ( na mně jsou až dost Tonnerky :-D) , vlásky vypadaji o hodně pěkněji,jsi šikovná. Jsem moc zvědavá jaké bude pokračování ;-) .

2 Dolla-ll Dolla-ll | E-mail | Web | 16. června 2011 v 21:44

[1]:Jo jo, je veliká taky jsem říkala že už mi do bytu jiná nesmí :-D koupě téhle panenky byla spíš výzva a taky tam byla chděrka tak dlouho v nabídce , bylo mi jí líto :-(

3 Elea Elea | Web | 17. června 2011 v 6:13

[2]: to chápu takovým způsobem ke mně dorazila FF Mackie :-D.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama