PANENKY ANI JINÉ VĚCI Z TOHOTO BLOGU NEJSOU NA PRODEJ , DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!!!

Esmeralda

14. května 2011 v 9:18 | Dolla_ll |  PANENKY BARBIE
Zdravím všechny, pokud to dneska půjde všechno jak plánuju, budete mít na co koukat. Něco málo jsem nafotila a budu se snažit toho dneska co nejvíce vložit aby jsem mohla pokračovat ve focení. No zkrátka takový začarovaný kruh.

Jako první Vám dneska paradoxně představím panenku která dorazila jako poslední :-). Je to již zmiňovaná Esmeralda ze Zvoníka. Hlavička je Disney a tělíčko Mattel z roku 1993 je z tvrdého plastu a má kloubová kolena a lokty a má ploché nohy.
Původně jsem jí vlastně vůbec nechtěla kupovat ale holky zasáhly a panenka je u nás a zřejmě přibude do bandy princezen.
Panenka přicestovala nahá ( jen ve vestičce ale tu jsem chtěla pro jinou Barbie) na hlavě měla původní šátek, náušnici a sadu náramků.
No a jaké jsem měla štěstí pár dní na to jsem na MMB narazila na jedny z originálních šatiček k téhle panence, jen mě moc mrzí že šátek který k těmto šatům patří mi již někdo vyfoukl :-( tak zatím alespoň takhle. Přiložím i fotku šátku kterou mi půjčila právě paní Z MMB. Tímto děkuji...

šaty se v pase maličko krčí, zřejmě byly roztržené a někdo je už neodborně zpravaoval, tak na to kouknu co se s tím dádělat a pokusím se trochu narovnat :-)
a ještě slibovaný šáteček
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hxm hxm | Web | 22. června 2011 v 10:48

Esmeralda je krásavica. Túto mám originál, ale bohužiaľ, bola mojou obľúbenou bábikou, takže jej krásne vlasy sú už dávno preč. Našťastie som ale natrafila na MMB na druhú, ktorá ale mala červené šaty. bola síce hraná ale v skvelom stave s nádhernými vlasmi. ale aj tak ma stále trápi tá originálna... už som rozmýšľala aj nad prevlasením... aj keĎ to som v živote nerobila... :-)

2 Dolla-ll Dolla-ll | E-mail | Web | 22. června 2011 v 17:44

[1]: No chvíli jsem váhala než jsem jí koupila ale nakonec mě přesvědčily ty její vlásky.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama