PANENKY ANI JINÉ VĚCI Z TOHOTO BLOGU NEJSOU NA PRODEJ , DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!!!

Panenky od MGA " modelky "

9. května 2011 v 9:22 | Dolla_ll |  PANENKY BARBIE
Jak jsem tak vkládala panenky Fashionistas vzpoměla jsem si na panenky America's next Top Model. Jsou to panenky co vyšly k nějaké Americké TV Show jestli jsem to dobře pochopila vybrali 4 obyčejné ženy / dívky a udělaly z nich Top modelky. Narazila jsem na ně asi před rokem a byla to láska na první pohled, už jen z toho důvodu že jich bylo tolik a každá jiná a hlavně za bezvadnou cenu. V této sérii uvádějí že vyšly 4 panenky ale když jsem scháněla tu čtvrtou bylo mi od jedné hodné paní (omlouvám se ale teď už nevím kdo to tenkrát byl) sděleno že údajně na krabici je uvedená ale snad ani nebyla vydaná. Tak netuším co se stalo ale je to škoda, protože zrovna tahle by byla moje nejmilejší.

Panenky jsou podobné panenkám Barbie mají kloub pod prsy a nožičky mají uspůsobené na botičky žabky, mezi palcem a ostatními prsty mají žlábek , pokusím se nafotit. lokty mají napevno ohnuté. U sebe mají Tričko s nápisem America's next top model, botičky, brýle, hřebínek a na sobě mají plavky.

První je Sidney má tmavě hnědé vlásky se světle hnědými melíry.

Další je zrzečka Paisley, je moc hezká a má světlejší barvu než ty dvě.
No a třetí kráska je Sienna, snědá blondýnka...

a ještě slibované fotky nožiček...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ľubo ľubo | E-mail | Web | 17. května 2011 v 13:58

Sú zaujímavé, ale nie sú to Barbie. Sú od MGA, najväčšieho konkurenta Mattelu.

2 Dolla-ll Dolla-ll | E-mail | Web | 17. května 2011 v 16:34

[1]: No vidíš to O_O , nějak jsem si to neuvědomila, to jsem zrovna pospíchala do práce a chtěla jsem tam toho dát co nejvíc tak už jsem psala tak ze setrvačnosti Barbie Barbie Barbie..... Jdu to opravit :-D Jinak jsem je tenkrát kupovala spíš jen proto že byly 3 z jedné série a za bezva cenu, jedna vyšla asi na 180,-Kč a hlavně původně byly pro holky na hraní, což neprošlo a musely jsme je vystavit :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama