PANENKY ANI JINÉ VĚCI Z TOHOTO BLOGU NEJSOU NA PRODEJ , DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!!!

Vyřešila jsem dilema :-)

3. dubna 2011 v 14:12 | Dolla_ll |  VZKAZY

Ahoj, ahoj, ahoj ...
dlouho jsem se rozhodovala jestli si mám objednat další panenku/y nebo se konečně rozhoupat a koupit si šicí stroj.
Srdce radilo samozřejmě jednoznačně panenku ale rozum a hromada věcí na zašívání zase volaly '' notak dej si říct, přece to sama vidíš že víc potřebuješ stroj ''
Tak konečně po měsíci dohadování se mozku se srdcem vyhrál '' ŠICÍ STROJ ''
No a co bych to byla za Panenkářku aby jsem nedala drobnou záplatku i na srdíčko, tak jsem si udělala radost a koupila i Barbínku, byla to hned od prvního pohledu srdeční záležitost, je totiž vyrobená v roce kdy jsem se narodila :-) a ještě je veliká něco kolem 45 - 50cm. Přesné rozměry a foto ( jak panenky tak nového pomocníka ) samozřejmě dodám jakmile dneska dojedeme z chalupy. Takže zatím užívejte pohody a nádherného počasí a večer se těšte na obrázky papa.

Tak a tady jsou ty slibované fotky, pozdě ale přece.
Panenka měří 46cm a dorazila zabalená do čehosi od Herryho Pottera (měla to míso šatiček) tak to asi později ještě použiju. Hned jsem se dala do mytí hlavy a koukání na pohádku Pocahontas pro inspiraci kvůli oblečení. Něco už jsem vytvořila, ještě to není zcela hotové, tak fotky budou až bude obleček kompletní.


Tak to by mohlo pro začátek k panence stačit a tady jsem Vám vyfotila toho mého krasavce Pssst nikomu to neříkejte ale tak trochu se ho ještě bojím .... :-)
NO A TOHLE VŠECHNO UMÍ, TAK DOUFÁM ŽE TO VYUŽIJU A ŽE PO DLOUHÉ DOBĚ ZASE NĚCO VYTVOŘÍM. NÁPAD BY BYL JEN NĚKDE VYŠETŘIT MÍSTO........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama